• Nibe.cz
  • dzd-fv.cz

OKHE SMART

OKHE SMARTInteligentní ohřívač vody s elektronickým termostatem a možností připojení na HDO. Obsahuje samoučicí algoritmus a ohřívá vodu v době potřeby. Lze přepnout do několika módů (MANUAL, MANUAL HDO, OPTIMUM, PROG, SMART, ANTI FREEZE). Ohřívač lze ovládat pomocí operačního systému Android/iOS.

Více

Nový web s fotovoltaickými produkty

fotovoltaický ohřev vody

Družstevní závody Dražice rozšiřují nabídku svého sortimentu s fotovoltaickými produkty, podívejte se na nové webové stránky www.dzd-fv.cz

 

Jediný výrobce fotovoltaických ohřívačů v ČR

Ve spolupráci s firmou LOGITEX jsme vyvinuli ohřívače vody s využitím energie slunce a výroby elektrické energie z fotovoltaických panelů. Pro ohřev vody využívají energii slunce, která pomocí fotovoltaických článků vyrábí stejnosměrný elektrický proud, který ohřívá vodu v zásobníku. Napojením na fotovoltaické panely nevznikají žádné ztráty elektrické energie a proto zařízení pracuje velmi efektivně, přičemž je zabezpečena tepelná ochrana a bezpečná regulace celého systému. Jednoduchost a variabilita umístění fotovoltaických panelů umožňuje neomezené možnosti využití zařízení jak v rodinných a panelových domech, tak i v průmyslových objektech.

Více o fotovoltaickém ohřevu vody na www.dzd-fv.cz