• Nibe.cz
 • Prodloužená záruka u ohřívačů vody

  Možnost prodloužení záruky o jeden rok na nádobu a o jeden rok na elektroinstalaci při zakoupení známky za 399 Kč včetně DPH. U všech akumulačních nádrží se zdarma prodlužuje záruka ze tří na pět let.
 • Inteligentní ohřívač vody

  Inteligentní ohřívač vody

  OKHE SMART

  Inteligentní ohřívač vody s elektronickým termostatem a s možností připojení na HDO, tzv. noční režim. Funkce SMART HDO přizpůsobí provoz ohřívače přesně dle vašich potřeb a tím dosáhnete ještě větších úspor.
 • Hybridní ohřívače vody

  Hybridní ohřívače vody

  LX ACDC

  Elektrické ohřívače vody typu LX ACDC používají na ohřev vody dva zdroje elektrického proudu. Střídavý (AC) proud je z elektrické sítě a stejnosměrný (DC) proud je z fotovoltaických panelů, které zabezpečují ekologicky čistou výrobu teplé vody a šetří nemalé finanční prostředky uživatele při úsporách plynu, a nebo elektrické energie ze sítě.
 • Nemačkejte se kvůli teplu!

  Nemačkejte se kvůli teplu!

  AKUMULAČNÍ NÁDRŽ NAD 500 v8

  Vybavena mimořádně kvalitní a zesílenou izolací, která umožňuje celoroční venkovní provoz s minimálními tepelnými ztrátami. Venkovní nádrž šetří místo ve vašem domě a vnější povrch její izolace umožňuje nátěr fasádní barvou.

OKHE SMART

OKHE SMARTInteligentní ohřívač vody s elektronickým termostatem E1 s možností připojení na HDO, s využitím nízkého tarifu. Funkce SMART přizpůsobí provoz ohřívače přesně dle vašich potřeb a tím dosáhnete ještě větších úspor.

Více

ZELENÁ ÚSPORÁM

Zelená úsporám 

Výrobce ohřívačů vody a bojlerů DZ Dražice

Na počátku byla jednoduchá myšlenka – vyrobit ten nejúspornější a nejméně poruchový ohřívač vody - nejlepší bojler. Každým rokem si myslíme, že jsme dosáhli cíle. A přesto každým dalším rokem vyrábíme dokonalejší ohřívače vody (bojlery), akumulační nádrže, topná tělesa...