• Nibe.cz
 • dzd-fv.cz
 • Ohřívače vody Dražice
 • Prodloužená záruka u ohřívačů vody

  Možnost prodloužení záruky o jeden rok na nádobu a o jeden rok na elektroinstalaci při zakoupení známky za 399 Kč včetně DPH. U všech akumulačních nádrží se zdarma prodlužuje záruka ze tří na pět let.
 • Inteligentní ohřívač vody

  Inteligentní ohřívač vody

  OKHE SMART

  Inteligentní ohřívač vody s elektronickým termostatem a s možností připojení na HDO, tzv. noční režim. Funkce SMART HDO přizpůsobí provoz ohřívače přesně dle vašich potřeb a tím dosáhnete ještě větších úspor.

OKHE SMART

OKHE SMARTInteligentní ohřívač vody s elektronickým termostatem E1 s možností připojení na HDO, s využitím nízkého tarifu. Funkce SMART přizpůsobí provoz ohřívače přesně dle vašich potřeb a tím dosáhnete ještě větších úspor.

Více

ZELENÁ ÚSPORÁM

Zelená úsporám 

Výrobce ohřívačů vody a bojlerů DZ Dražice

Na počátku byla jednoduchá myšlenka – vyrobit ten nejúspornější a nejméně poruchový ohřívač vody - nejlepší bojler. Každým rokem si myslíme, že jsme dosáhli cíle. A přesto každým dalším rokem vyrábíme dokonalejší ohřívače vody (bojlery), akumulační nádrže, topná tělesa...

Prodloužená záruka pro registrované zákazníky

Spustili jsme registrační formulář pro naše zákazníky. Zaregistrujte se a získejte prodlouženou záruku na vnitřní nádobu ohřívače! Platí pouze pro ČR. Více informací na www.dzd.cz/zaruka

Vozíme ohřívače vody z Dražic až k Vám

Auta DZD 1
Auta DZD 2
Auta DZD 3
Auta DZD 4
Auta DZD 5
Auta DZD 6
Auta DZD všechna

Setkání s paní Annikou Jagander

Švédská velvyslankyně v doprovodu Biancy Dochtorowitz zavítaly 22. dubna 2015 do Dražic. Zástupkyně švédského království přijely na setkání s vedením firmy, zajímaly se o obchodní aktivity společnosti  švédského nadnárodního koncernu NIBE, jakož i o domácí produkci v oblasti ohřívačů vody a akumulačních nádrží.

Číst dál...