• Nibe.cz
  • dzd-fv.cz

OKHE SMART

OKHE SMARTInteligentní ohřívač vody s elektronickým termostatem a možností připojení na HDO. Obsahuje samoučicí algoritmus a ohřívá vodu v době potřeby. Lze přepnout do několika módů (MANUAL, MANUAL HDO, OPTIMUM, PROG, SMART, ANTI FREEZE). Ohřívač lze ovládat pomocí operačního systému Android/iOS.

Více

ZELENÁ ÚSPORÁM

Zelená úsporám 

Zelená úsporám

Informace k programu „Zelená úsporám“

Dražické ohřívače vody, akumulační nádrže s vnitřním zásobníkem TUV, akumulační nádrže pro kotle na biomasu i ploché solární panely už jsou registrovány v programu Zelená úsporám. Využijte i Vy možnost získání státní dotace např. na solární ohřev užitkové vody nebo instalaci akumulační nádrže při renovaci vytápění. Další informace naleznete na Zelená úsporám.

Certifikáty pro montážní firmy nutné pro jejich registraci do programu Zelená úsporám pro výrobky se značkou DRAŽICE poptávejte na prodej@dzd.cz nebo tel. 326 370 962.

Seznam výrobků Dražice dotovaných programem Zelená úsporám

Prohlédněte si kompletní seznam dotovaných výrobků Dražice. V současné době je to už 49 typů ohřívačů, 55 typů akumulačních nádrží a dva solární panely. Najdete zde ohřívače vody, akumulační nádrže a solární panely včetně přidělených kódů SVT.