Nepřímotopné stacionární zásobníky

Stacionární nepřímotopné zásobníky vody k postavení na zem v objemových řadách 100–1000 litrů se smaltovanou nádobou a výkonným výměníkem pro ohřev teplé užitkové vody (TUV) z externího zdroje.

Některé typy objemové řady 200, 250, 300, 400, 500, 750 a 1000 litrů se vyrábí ve variantě se dvěma výměníky pro připojení dvou zdrojů topné vody (např. plynový kotel + alternativní zdroj). Při propojení obou výměníků do série lze získat zdroj TUV o výkonu až 44 – 55 kW.

Zásobník vody je vybaven regulací teploty ohřevu TUV (termostat pro ovládání trojcestného ventilu nebo oběhového čerpadla) pro napětí 230 V/50 Hz, pojistným ventilem a vývodem pro cirkulaci.

Nepřímotopný zásobník OKF NTR/S

Stacionární zásobník teplé vody s boční přírubou a jedním výměníkem, vhodný k různým zdrojům tepla a má možnost instalace topného tělesa.

Nepřímotopný zásobník OKC NTR/HP

Stacionární kombinovaný zásobník vhodný pro připojení k tepelným čerpadlům a dalším nízkoteplotním zdrojům. V horní části zásobníku je smaltovaný ohřívač vody s výměníkem a v dolní části je vyrovnávací akumulační nádrž pro topný okruh.

Ohřívač vody OKC NTR/BP

Stacionární zásobník teplé vody s boční přírubou a jedním výměníkem, vhodný k mnoha různým zdrojům tepla a má možnost instalace topného tělesa TT (tabulka použití těles).

Ohřívač vody OKC NTRR/BP

Stacionární zásobník teplé vody s boční přírubou a dvěma výměníky, vhodný k mnoha různým zdrojům tepla a má možnost instalace topného tělesa TT (Tabulka použití těles).

Ohřívač vody OKC NTR

Stacionární zásobník teplé vody s jedním výměníkem vhodný k různým zdrojům tepla.

Ohřívač vody OKC NTRR

Stacionární zásobník teplé vody s dvěma výměníky vhodnými k různým zdrojům tepla.

Ohřívač vody OKC NTR/HV

Stacionární zásobník s jedním výměníkem a vstupy i výstupy v horním víku vhodný pro instalaci pod závěsné kotle.

Modely OKC 100.1. NTR/HV a OKC 125.1 NTR/HV v energetické třídě A.

Ohřívač vody OKH NTR/HV

Stacionární zásobník v hranatém designu s jedním výměníkem a vstupy i výstupy v horním víku vhodný pro instalaci pod závěsné kotle.

Ohřívač vody OKC NTR/HP

Stacionární zásobník s velkoplošným výměníkem vhodný pro připojení k tepelným čerpadlům a dalším nízkoteplotním zdrojům.

Ohřívač vody OKC NTRR/HP/SOL

Stacionární zásobník se dvěma výměníky optimalizovaný pro připojení k tepelným čerpadlům, solárním kolektorům i dalším nízkoteplotním zdrojům.

Doporučujeme vypracování projektu.

Ohřívač vody OKC NTRR SOL

Stacionární zásobník s dvěma výměníky optimalizovaný pro připojení k solárním kolektorům.

KONTAKTY
Družstevní závody Dražice-strojírna s.r.o.
Dražice 69, 294 71 Benátky nad Jizerou
Česká republika
Tel.: +420 326 370 911
E-mail: info@dzd.cz