• Facebook ikona
  • Youtube ikona

klimatizační jednotky DZ Dražice

starý ohřívač vody

Pokud plánujete výměnu starého ohřívače vody, nemusíte již řešit jeho likvidaci ani na ni finančně přispívat. Zákon o odpadech totiž rozšířil spektrum elektrozařízení, na jejichž výrobce se vztahuje povinnost zpětného odběru produktů a zajištění jejich následné recyklace, o zařízení na tepelnou výměnu – ohřívače vody a tepelná čerpadla.

Od 1. ledna 2019 se proto plně zapojíme do kolektivního systému organizovaného společností ELEKTROWIN, která má vytvořenou síť míst zpětného odběru, zajišťuje sběr a zpracování starého elektrozařízení a vede podrobnou evidenci produktů nově uváděných na český trh i následně odebíraných. Tohoto provozovatele kolektivního plnění jsme si zvolili proto, že dosahuje výtěžnosti recyklace až 90 % a výrazně tak přispívá k ochraně životního prostředí.

Pro Vás je zpětný odběr a následná recyklace zcela zdarma. Vysloužilý spotřebič od Vás přebere dodavatel či instalatér, případně ho můžete zavézt do smluvní prodejny nebo na jiné místo zpětného odběru, které naleznete v každé obci nad 2 000 obyvatel.

KONTAKTY
Družstevní závody Dražice-strojírna s.r.o.
Dražice 69, 294 71 Benátky nad Jizerou
Česká republika
Tel.: +420 326 370 911
E-mail: info@dzd.cz