• Facebook ikona
  • Youtube ikona

klimatizační jednotky DZ Dražice

Ohřívače, zásobníky vody a akumulační nádržeDražice

My v Dražicích nezahálíme a vylepšili jsme pro vaše pohodlí i bezpečnost nový typ maloobjemových ohřívačů TO. Novinkou je také nástupce elektrického štíhlého bojleru OKHE ONE, který nese označení ONE/E a kompaktní design rozšiřuje o nový elektronický termostat.

Elektrické ohřívače vody typu TO (třída energetické náročnosti A) jsou vyráběny ve variantách 4,6 a 9,6 litrů (TO 5.1 IN, TO 5.1 UP, TO 10.1 IN a TO 10.1 UP) a určeny k velmi snadné instalaci nad (i pod) odběrné místo. Rychlý ohřev vody zajišťuje topné těleso o příkonu 1,5 kW. Ohřívač vody TO se skládá z několika prvků, jejichž kombinace výrazně zvyšuje životnost bojleru a zaručuje nízké tepelné ztráty: z ocelové nádoby ze silného plechu opatřené kvalitním smaltem, polyuretanové izolační pěny s nadouvadly 4. generace a hořčíkové ochranné anody. Kromě řady inovovaných technologií jsme pro typ TO vyvinuli i zcela nové obaly ze 100% recyklovatelných materiálů. Další informace najdete na produktové stránce TO.

Elektrický bojler OKHE ONE/E zachovává skvělé vlastnosti svého předchůdce bojleru ONE a kompaktní design doplňuje o nový elektronický termostat. Více o bojleru OKHE ONE/E naleznete na produktové stránce.

KONTAKTY
Družstevní závody Dražice-strojírna s.r.o.
Dražice 69, 294 71 Benátky nad Jizerou
Česká republika
Tel.: +420 326 370 911
E-mail: info@dzd.cz