• Facebook ikona
  • Youtube ikona

klimatizační jednotky DZ Dražice

Ohřívače, zásobníky vody a akumulační nádržeDražice

I v letošním roce můžete svým hlasem podpořit dražickou novinku, inovovaný ohřívač TO 10.1, v tradičním hlasování Český výrobek roku. Anketu zastřešuje asociace Český výrobek, která již 14 let podporuje tuzemské produkty a kontroluje jejich původ i nezávadnost a uděluje licenci k užívání ochranné známky Český výrobek. Pro dražickou novinku TO 10.1 hlasujte pomocí tzv. „lajku“ až do 10. 10. 2020 na sociální síti Facebook.

Pomozte nám tak svým hlasem navázat na úspěšné předchozí ročníky a oceněné novinky s logem DZD, které např. reprezentoval štíhlý, ale výkonný ohřívač vody OKHE ONE.

Elektrické ohřívače vody typu TO (třída energetické náročnosti A) jsou vyráběny ve variantách 4,6 a 9,6 litrů (TO 5.1 IN, TO 5.1 UP, TO 10.1 IN a TO 10.1 UP) a určeny k velmi snadné instalaci nad (i pod) odběrné místo. Rychlý ohřev vody zajišťuje topné těleso o příkonu 1,5 kW. Ohřívač vody TO se skládá z několika prvků, jejichž kombinace výrazně zvyšuje životnost bojleru a zaručuje nízké tepelné ztráty: z ocelové nádoby ze silného plechu opatřené kvalitním smaltem, polyuretanové izolační pěny s nadouvadly 4. generace a hořčíkové ochranné anody. Kromě řady inovovaných technologií jsme pro typ TO vyvinuli i zcela nové obaly ze 100% recyklovatelných materiálů. Další informace najdete na produktové stránce TO.

 

 

 

KONTAKTY
Družstevní závody Dražice-strojírna s.r.o.
Dražice 69, 294 71 Benátky nad Jizerou
Česká republika
Tel.: +420 326 370 911
E-mail: info@dzd.cz